Name Events Year
Ahmed Amaar Sprints Fr.
Andrew Ayers Distance So.
Aaron Beckwith Pole Vault Sr.
Brody Beiler Distance Fr.
Brandon Belloni Sprints Fr.
Malachi Bennett Sprints Fr.
Austin Chitwood Distance So.
Alex Csorba Multi's Sr.
Jared Daedler Distance Sr.
Christian Freeman Distance Sr.
Christopher Galbreath Distance So.
Owen Glogovsky Distance Fr.
Juan Gonzalez Distance Sr.
John Green Distance Fr.
Collin Gunn Distance Fr.
Chase Hampton Distance So.
Kade Hinkle Throws Jr.
Zach Israel Distance Fr.
Tracy Jenkins Sprints Fr.
Kyle Johnson Distance So.
Raymond Jones III Sprints Fr.
William Kachman Distance Fr.
Brent Leber Distance So.
Daniel Lenart Mid-Distance Sr.
Robert Lockwood Distance Fr.
John Loesch Distance Jr.
Danny Marsh Sprints Jr.
Max McBride Mid-Distance Sr.
Nathan Morgan Distance So.
Wayne Newman Hurdles Sr.
Psalm Ocampo Distance So.
Austin Peters Distance So.
Jared Peters Distance So.
Derek Peterson Distance Sr.
Sean Pino Distance Fr.
Jake Poyner Distance Sr.
Austin Ray Distance So.
Sam Remington Mid-Distance Jr.
Robert Rupp Distance So.
Lucas Sagraves Distance Jr.
Jonathan Schwind Distance Fr.
Enrique Serna Distance So.
J.J. Shankles Distance Sr.
Sam Shaylor Distance Fr.
Ryan Speer Distance So.
Andrew Stivers Distance Fr.
Caleb Stubbs Distance Jr.
Jacob Vanderwell Sprints So.
Randolph Wilkerson III Hurdles/Sprints Fr.
Mitch Zabka Distance Jr.
2016-17 Men's Track & Field Coaches
Bill Taylor Director of Men's and Women's Cross Country and Track and Field, Women's Distance Coach
Marcus Evans Assistant Coach (Men's and Women's Sprints and Hurdles)
Benton Reed Assistant Coach (Men's Distance)
Jenny Randolph Assistant Coach (Women's Distance)
Steven Mason Assistant Coach (Strength and Conditioning)
Tim Muller Assistant Coach (Men's Distance)
Tabetha Taylor Team Building and Leadership Development
Louisa Mason Volunteer Assistant (Women's Distance)
Maggie Schweer Athletic Trainer (Men's and Women's Distance)
Mark Forbing Athletic Trainer (Men's and Women's Sprints, Hurdles, Throws, Jumps)
Lexi Laucirica